Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Brak opisu niniejszej gry.

W wyniku bezprawnego ataku stajesz się wampirem, a twoja przemiana prowadzi do wybuchu konfliktu o rynek krwi w Seattle. Zawieraj niełatwe sojusze z kontrolującymi miasto postaciami i zdemaskuj wielki spisek będący zapalnikiem krwawej wojny domowej między potężnymi frakcjami wampirów. Zostań najpotężniejszym z wampirówWejdź do wampirycznego Świata Mroku i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym intrygujących postaci reagujących na twoje decyzje.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Grasuj po opanowanym przez zarazę mieście w Vampyrze – mrocznej, klimatycznej grze RPG akcji studia stojącego za Remember Me i Life is Strange, stworzonej na silniku Unreal Engine 4. Akcja gry toczy się na początku XX wieku, w czasie jednej z fal pandemii śmiercionośnej hiszpanki, kiedy to ulice Londynu toną w zarazie, przemocy i strachu. W pozbawionym ładu mieście duchów głupcy, desperaci i pechowcy padają ofiarą najbardziej nieuchwytnych drapieżników w Wielkiej Brytanii – wampirów.

Brak opisu niniejszej gry.

Vaporum to pierwszoosobowy dungeon crawler z ruchem skokowym dla pojedynczego gracza, z oryginalnym, steampunkowym settingiem, inspirowany staroszkolnymi klasykami, takimi jak Dungeon Master I i II, seria Eye of the Beholder oraz Legend of Grimrock I i II. Na swej drodze napotkasz przeciwników. Każdy typ wroga ma słabe i mocne strony, oraz posiada indywidualne ataki i mechanizmy defensywne.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2