Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y

Brak opisu niniejszej gry.

W wyniku bezprawnego ataku stajesz się wampirem, a twoja przemiana prowadzi do wybuchu konfliktu o rynek krwi w Seattle. Zawieraj niełatwe sojusze z kontrolującymi miasto postaciami i zdemaskuj wielki spisek będący zapalnikiem krwawej wojny domowej między potężnymi frakcjami wampirów. Zostań najpotężniejszym z wampirówWejdź do wampirycznego Świata Mroku i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym intrygujących postaci reagujących na twoje decyzje.

Brak opisu niniejszej gry.

Grasuj po opanowanym przez zarazę mieście w Vampyrze – mrocznej, klimatycznej grze RPG akcji studia stojącego za Remember Me i Life is Strange, stworzonej na silniku Unreal Engine 4. Akcja gry toczy się na początku XX wieku, w czasie jednej z fal pandemii śmiercionośnej hiszpanki, kiedy to ulice Londynu toną w zarazie, przemocy i strachu. W pozbawionym ładu mieście duchów głupcy, desperaci i pechowcy padają ofiarą najbardziej nieuchwytnych drapieżników w Wielkiej Brytanii – wampirów.

Brak opisu niniejszej gry.

Vaporum to pierwszoosobowy dungeon crawler z ruchem skokowym dla pojedynczego gracza, z oryginalnym, steampunkowym settingiem, inspirowany staroszkolnymi klasykami, takimi jak Dungeon Master I i II, seria Eye of the Beholder oraz Legend of Grimrock I i II. Na swej drodze napotkasz przeciwników. Każdy typ wroga ma słabe i mocne strony, oraz posiada indywidualne ataki i mechanizmy defensywne.

Brak opisu niniejszej gry.

Victor Vran jest izometryczną fabularną grą akcji z szerokim wyborem broni, strojów, demonicznych mocy i kart przeznaczenia. Staw czoło dziesiątkom przeciwników atakującymi ze wszystkich stron i rozpraw się z nimi za pomocą zabójczych umiejętności! W grze Victor Vran, to ty wybierasz styl rozgrywki. Stwórz swoją własną wersję Victora dzięki szerokiej selekcji broni, potężnych strojów, spektakularnych demonicznych mocy i kart przeznaczenia.

Udaj się do Zdewastowanych Światów, miejsca stworzonego z pozostałości po innych wymiarach, gdzie nawet najbardziej doświadczeni łowcy mogą polec pośród nowych wyzwań i nieskończonych lochów. Tam każdy kolejny krok jest coraz niebezpieczniejszy. Kontynuuj swoją podróż w tym nowym dodatku i poskładaj całe Astrolabium. Wybierz się do losowo generowanych lochów, które zmieniają się każdego dnia Zanurz się w bezkresnej Wyrwie, gdzie na każdym kroku czyhają nowe wyzwania Odkryj nowe, unikatowe Talizmany zmieniające wygląd i zdolności bojowe.

Motörhead: Through the Ages to jazda bez trzymanki przez mityczne światy stworzone przez najgłośniejszą kapelę w historii! Z pomocą Lemmy'ego i Lloyda Kaufmana ożyw potężnego Snaggletootha! Ujarzmij moce nieśmiertelnych Motörhead i pokonaj przerażających wrogów w trzech pełnych demonów światach opartych na tekstach legendarnego zespołu. Morduj wrogów w rytmie najlepszych riffów zespołu Poluj w 3 zróżnicowanych światach inspirowanych zespołem Motörhead Odkryj Ikony rocka Nowe klasy broni — rewolwery i gitary Uwolnij nowe demoniczne moce Motörhead 3 nowe stroje inspirowane przebraniami Lemmy'ego, Phila Mikkey'a Spotkaj się w walce ze skorpionami, piekielnymi ogarami i sukubami Nowi bossowie ze świata Motörhead 20 nowych rockowych kart przeznaczenia Gościnny występ legendarnego reżysera Lloyda Kaufmana I nie zapomnij o powerslide'ach.

Strony: 1 2