Rytualny czar przywołania

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to możesz otrzymać od Phinisa Gestora, jednak dopiero, gdy twoja umiejętność Przywołania osiągnie wartość 90 pkt lub wyższą.

 

Opis

Osiągnąwszy stosowny poziom umiejętności czarów Przywołania porozmawiaj z Phinisem Gestorem na temat swojej dalszej nauki tej szkoły magii. W ramach testu mag poprosi cię o zdobycie Kamienia pieczętującego. W tym celu będziesz musiał przywołać dremorę, do czego posłuży ci otrzymany od mentora czar Przywołania nieposkromionej dremory.

Skieruj się do Komnaty Osiągnięć i wejdź na sam jej szczyt, po czym wyjdź na zewnątrz. Stań w środku kręgu i przywołaj dremorę. Piekielny książę odmówi współpracy, dlatego będziesz musiał go zabić. Po zakończeniu walki znów stań w środku kręgu i ponownie przywołaj demona. Także i tym razem dremora nie ugnie się twojej woli i będziesz musiał ją zniszczyć. Powtórz proces przywołania po raz trzeci. Przywołana dremora wreszcie postanowi ci służyć. Każ jej przynieść Kamień pieczętujący, a twój nowy pupilek obieca spełnić rozkaz przy najbliższej wizycie w świecie śmiertelników, po czym zniknie. Przywołaj demona po raz ostatni. Dremora pojawi się i wręczy ci poszukiwany artefakt. Teraz możesz ją definitywnie odesłać.

Wróć do Phinisa. Przywoływacz będzie pod wrażeniem twoich umiejętności i pozwoli ci zatrzymać Kamień pieczętujący, który może posłużyć ci do pracy przy Kuźni Atronacha w podziemiach Akademii, czyli Midden. W nagrodę otrzymasz również zaklęcie Sługi Płomieni, zaś w asortymencie czarów Phinisa pojawią się 3 nowe pozycje: Martwy Sługa, Sługa Mrozu oraz Sługa Burzy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.