Złamane źdźbło

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to otrzymasz od Narfiego, który przesiaduje w ruinach domu za strumieniem płynącym przez Ivarstead.

Opis

Mieszkający w zniszczonej chacie Narfi nie jest w pełni władzy umysłowych. Jeśli spóbujesz z nim porozmawiać, wspomni o swojej siostrze Reydzie, która zniknęła jakiś czas temu. Wilhelm, karczmarz z lokalnej gospody Vilemyr, powiedział Narfiemu, że jego siostra niedługo wróci. Mężczyzna poprosi cię o zdobycie bliższych informacji.

Udaj się więc na spotkanie z Wilhelmem. Karczmarz stwierdzi, że Reydy już dawno nikt nie widział i najprawdopodobniej zginęła. Ostatnio była widziana w pobliżu wysepki na wschód od Ivarstead. Tam też się skieruj.

Zwłoki Reydy znajdziesz pod wodą, w pobliżu mostu położonego na wschód od miasta. Zabierz z jej szczątek naszyjnik oraz torbę z ziołami. Wróć do Narfiego i oddaj mu naszyjnik. Możesz mu powiedzieć prawdę lub skłamać, że jego siostra niedługo wróci. Bez względu na to, co powiesz Narfiemu, otrzymasz od niego trzy losowe, rzadkie składniki alchemiczne.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES V: Skyrim

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBibliotekaDLCEkwipunekKsięgi umiejętnościLikantropiaMagiaMiastaOsiągnięciaPrzestępstwaRasyRodzinaSmocze KrzykiTrenerzyTworzenie postaciUmiejętnościWampiryzmZaklęciaZaklinanie