Mod Enderal: Forgotten Stories dostępny do pobrania

Nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów modów do Skyrima. Enderal: Forgotten Stories, jeden z największych i najambitniejszych totalnych konwersji gry Bethesdy, ukazał się w pełnej wersji!

Przypomnijmy, że wspomniany mod stanowi kontynuacje Enderal: The Shards of Order. Projekt grupy Sure AI przenosi nas do zupełnie odrębnego, ręcznie tworzonego świata z własną historią. Uniwersum to tętni życiem - moduł zawiera setki NPC-ów, spośród których większość posiada własną osobowość. Wszystko po to, by opowiedzieć złożoną historię, która kładzie mocny akcent na aspekty stricte psychologiczne.

Enderal: Forgotten Stories to również zupełnie odmieniony model rozgrywki. Mod umożliwia stworzenie postaci o ściśle określonej klasie, a jej progres opiera się nie o praktykowanie umiejętności, lecz znane z większości innych gier RPG Punkty Doświadczenia. Do tego należy dodać zupełnie odmienny system walki oraz konieczność walki o przetrwanie dzięki rozbudowanemu modułowi survivalu. W rezultacie najnowszy projekt Sure AI powinien zapewnić od 30 do 125 godzin zabawy.

Mod można już pobrać za darmo ze Steama. Wraz z nim Sure AI udostępniło również oficjalną ścieżkę dźwiękową, pieśni bardów oraz nowelę pt. Dreams of the Dying. Wszystko to sprawia, że Enderal: Forgotten Stories wygląda bardziej jak pełnoprawny dodatek, aniżeli fanowski mod. Jeśli macie trochę czasu i chcecie wrócić do Skyrima, to jest chyba ku temu najlepsza okazja.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.