Dla dobra Morthal

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to otrzymasz od Gorma, huskarla jarl Idgrod, którego spotkasz w Sali Wysokiego Księżyca w Morthal. Wojownik nie będzie chciał jednak rozmawiać na temat misji, dopóki nie zostaniecie na osobności.

Opis

W obecności jarl Idgrod Gorm nie będzie chciał się odnosić do wizji staruszki. Jednakże, jeśli uda wam się spotkać na osobności - np. nocą w gospodzie Ustronna Przystań - wojownik opowie ci o swoich obawach, wedle których kobieta może nie być w stanie przewodzić lokalnej społeczności w czasach wojny. Na koniec rozmowy Gorm poprosi cię, abyś dostarczył zapieczętowany list do stacjonującego w Samotni kpt. Aldisa. Zgódź się, jeśli chcesz otrzymać tę misję.

Kapitana spotkasz w Zamku Dour lub na jego dziedzińcu. Z treści listu, który Aldis odczyta przy tobie, dowiesz się, że Gorm zasugeorwał odsunięcie jarl Idgrod od władzy. Cesarski odniesie się do pomysłu niechętnie i na tym sprawa zostanie zakończona. Za swoją fatygę otrzymasz od Aldisa 20 septimów.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES V: Skyrim

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBibliotekaDLCEkwipunekKsięgi umiejętnościLikantropiaMagiaMiastaOsiągnięciaPrzestępstwaRasyRodzinaSmocze KrzykiTrenerzyTworzenie postaciUmiejętnościWampiryzmZaklęciaZaklinanie