Nauka biegłości

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.10.2014 08:11

Wstęp

Zadanie to możesz otrzymać od Ghorzy gra-Bagol, która niemal zawsze przebywa w swoim warsztacie kowalskim w centrum Markartu.

Opis

Kiedy zajrzysz do warsztatu Ghorzy gra-Bagol, niejednokrotnie usłyszysz, jak Orczyca ruga swego ucznia. W trakcie rozmowy w cztery oczy dowiesz się, że chłopakowi brakuje teorii. Pomóc w tym mogłaby księga zatytułowana Ostatnia pochwa Akrasha, jednakże ktoś wcześniej musiałby ją zdobyć...

Gry PC - Solucja i poradnik - TES V: Skyrim - Różne - Nauka biegłości - Fort Sungard, mapa

Poszukiwana księga jest dostępna w trzech miejscach. Najbliższe z nich, do którego wskazywać będzie znacznik zadania, to położony na wschód od Markartu Fort Sungard i tam też sugeruje się udać. Cenny przedmiot odnajdziesz w zbrojowni twierdzy - uważaj jednak na Renegatów, którzy silnie obsadzili tę fortecę.

Po zdobyciu księgi wróć do Ghorzy. W nagrodę Orczyca podszkoli cię w Kowalstwie, a także poinformuje swoich pobratymców w skyrimskich twierdzach, że jesteś godzien zaufania. Oznacza to, że będziesz mógł dostać się do którejkolwiek twierdzy orków bez wcześniejszego wykonywania misji Palce Mistrza Kuźni.