Płać i płacz

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Kiedy na twoim koncie znajdzie się co najmniej 35 tys. novigradzkich koron, na rynku w Oxenfurcie może zaczepić cię niejaki Chociebor Piętka (1). Rozmowa z nim zainicjuje to zadanie.

Mapy

Oxenfurt

1 - Chociebor Piętka.

 

Opis przejścia

Mężczyzna okaże się być... poborcą podatkowym, który zada ci kilka pytań o twoje dochody. Zostaniesz zapytany o "hurtową sprzedaż niewyprawionych skór krowich w okolicach Białego Sadu", "nabywanie małż z intencją odsprzedania znajdujących się w nich pereł" oraz okradanie domów.

  • Jeśli odpowiedz twierdząco na co najmniej dwa pytania urzędnika, otrzymasz od niego Wezwanie do zapłaty, zgodnie z którym zostajesz zobowiązany do zapłaty podatku w wysokości 1000 novigradzkich koron. Dług możesz uregulować w Banku Vivaldich w Novigradzie. Kiedy to zrobisz, otrzymasz 150 PD. Jeśli uchylisz się od płatności, jedyną konsekwencją będzie brak możliwości zaciągnięcia kredytu we wspomnianym wyżej banku.
  • Jeśli odpowiesz przecząco na co najmniej dwa pytania urzędnika, otrzymasz od niego Dyplom praworządnego płatnika, ktory będziesz mógł "oprawić sobie w ramkę". Uzyskasz również 50 PD, a poza tym nie będziesz musiał niczego płacić.

Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.