TES IV: Oblivion

Solucja i poradnik gry TES IV: Oblivion

Dział "solucja" dokładnie opisuje wszystkie zadania, jakie będziesz mógł wykonać podróżując po prowincji Cyrodiil - od wątku głównego, po zadania w gildiach i te zlecane przez daedryczne bóstwa. Jako że równie popularna do polskiej jest wersja angielska, w opisach użyto oryginalnych nazw przedmiotów, lokacji itp. oraz ich przetłumaczonych odpowiedników.

Mapki pojawiające się w opisach zadań pochodzą z interaktywnej z interaktywnej mapy Cyrodiil autorstwa jotesa.

Wątek główny

Organizacje

Zadania Daedr

Każdy z Daedrycznych Książąt mający swoją kaplicę w Cyrodiil ma zadanie dla śmiałka, który go wezwie. Możesz to zrobić spełniając określone warunki i składając odpowiednią ofiarę na ołtarzu. O tym, czego wymaga dana Daedra, dowiesz się od przywódcy grupy wyznawców przebywających pod posągiem (będzie to zawsze osoba opatrzona znaczkiem postaci questowej).

Wszystkie te zadania rozpocząć możesz dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu. W kolejnych działach opisano questy wszystkich piętnastu Daedr, które przyjdzie ci spotkać w Cyrodiil.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.