Mephala

Solucja i poradnik gry TES IV: Oblivion

Wymagany poziom: 15
Położenie: patrz mapa
Przywódca wyznawców: Dredena Hlavel

Ofiara: roślina Nightshade (Psianka) złożona po północy.

Zadanie: Mephala chce, abyś wzbudził waśń pomiędzy dwiema rodzinami żyjącymi w Blacker's Way (Posępny Chutor, mapa). Żeby to zrobić, musisz zabić głowy rodzin, podejrzenia kierując na sąsiadów. Wejdź w nocy do domu Nivana Davilu, ukradnij leżący na stole ceremonialny sztylet. Teraz idź do domu Hrola Ulfgara, zabij go i podłóż tam sztylet Davilu. Z domu Ulfgara weź rodowy pierścień i udaj się z powrotem do domu Nivana Davilu. Zabij go i podrzuć pierścień Ulfgara. Teraz poczekaj do rana i zaczep kogokolwiek z mieszkających we wsi ludzi. Między rodzinami dochodzi do walki, ciała i dowody spreparowane przez ciebie zostały znalezione. Cała osada wybije się wzajemnie, ty nie wdawaj się w walkę, inaczej Mephala nie będzie zadowolona i nie da ci obiecanej nagrody.

Nagroda: Ebony Blade (Ebonowe Ostrze) - katana jednoręczna z efektami: Absorb Health (Absorbcja Zdrowia) 8 pkt, Silence (Milczenie) 10 sek przy uderzeniu.


Profil redaktora Shane


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES IV: Oblivion

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AlchemiaAtrybutyChorobyDomyKlasyKonieMagiaNiesławaPoradniki - walkaRasySkillbookiSławaTrening umiejętnościUmiejętnościWampiryzmZnaki zodiaku