Molag Bal

Solucja i poradnik gry TES IV: Oblivion

Wymagany poziom: 17
Położenie: patrz mapa
Przywódca wyznawców: Amir

Ofiara: Lion Pelt (skóra lwa)

Zadanie: Melus Petilius z Brindle Home (Siwa Sadyba, mapa) po śmierci żony poprzysiągł sobie, że nigdy już nie weźmie broni do ręki i nie będzie walczył. Molag Bal chce, żebyś zniweczył przyżeczenia Melusa i zmusił go do walki. Masz dać się zabić Petiliusowi za pomocą Cursed Mace (Przeklętej Buławy), którą dostaniesz od Molag Bala. Udaj się do osady i porozmawiaj z mieszkańcami. Jeśli cię polubią, dowiesz się, że Melus mieszka niedaleko, w chacie w lesie, i że codziennie odwiedza grób żony. Od 10 AM Petilius jest przy grobie. Idź tam i połóż na ziemi buławę. Teraz uderz Melusa, po czym spróbuj do nie zagadać. W końcu nie wytrzyma i podniesie broń. Teraz musisz już tylko dać mu się zabić. Gdy cię powali, zostaniesz automatycznie przeniesiony do kaplicy Molag Bala.

Nagroda: Mace of Molag Bal (Buława Molag Bala), Absorb Strenght, Absorb Magicka (absorbcja siły i many) 5 pkt przy uderzeniu.


Profil redaktora Shane


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES IV: Oblivion

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AlchemiaAtrybutyChorobyDomyKlasyKonieMagiaNiesławaPoradniki - walkaRasySkillbookiSławaTrening umiejętnościUmiejętnościWampiryzmZnaki zodiaku