Tan Wschodniej Marchii

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to tak naprawdę pokrywa się z innymi zadaniami pobocznymi. Aby bowiem zostać tanem Wschodniej Marchii, musisz m.in. pomóc kilku obywatelom prowincji. Mimo wszystko, zadanie zostanie zainicjowane przez aktualnego jarla tych Włości, którym będzie Ulfrik Gromowładny lub Brunwulf Wolna-Zima - jest to zależne od tego, jak daleko posunęła się wojna domowa i po czyjej stronie stanąłeś.

Opis

Podstawą do wykonania tej misji jest aktualna sytucja na froncie wojny domowej. Jeśli stanąłeś po stronie Gromowładnych, zdobycie tytułu tana stanie się możliwe po zajęciu Falkret. Jeśli z kolei wspierasz Cesarskich, taką możliwość otrzymasz dopiero po wykonaniu misji Bitwa o Wichrowy Tron.

Aby otrzymać tytuł tana musisz również pomóc lokalnej społeczności. Mieszkańcy Wichrowego Tronu będą mieli dla ciebie następujące zadania:

Zadania liczące się jako pomoc lokalnej ludności mogą zlecić ci również osoby, które nie mieszkają w stolicy Włości:

Po wykonaniu przynajmniej 5 misji wróć do urzędującego obecnie jarla. Aby otrzymać tytuł tana, musisz jeszcze zakupić posiadłość w Wichrowym Tronie - dom znany jako Hjerim. Wydatek ten wyniesie cię od 8 do 12 tys. septimów. Kiedy już staniesz się pełnoprawnym obywatelem miasta, otrzymasz tytuł tana oraz Oręż tana Wschodniej Marchii - losowy levelowany miecz lub topór jedno- lub dwuręczny oraz trochę septimów. Ponadto w Hjerimie zamelduje się twój nowy huskarl - Calder.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES V: Skyrim

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBibliotekaDLCEkwipunekKsięgi umiejętnościLikantropiaMagiaMiastaOsiągnięciaPrzestępstwaRasyRodzinaSmocze KrzykiTrenerzyTworzenie postaciUmiejętnościWampiryzmZaklęciaZaklinanie