Powitaj Chiński Nowy Rok z GOG.com i niesamowitymi ofertami

Nie po raz pierwszy już GOG świętuje początek Chińskiego Nowego Roku. Jest to oczywiście świętowanie pełne przecen, czasowych promocji i nie tylko!

Informacja prasowa GOG.com:

 

Szczęścia i pomyślności! Życzymy wam świetnych gier i szczęścia w całym rozpoczynającym się chińskim roku psa.

Chiński Nowy Rok, Księżycowy Nowy Rok, festiwal wiosenny... niezależnie od tego, jak nazwiemy to wydarzenie, to warto je uczcić dużą wyprzedażą! Z tej okazji przygotowaliśmy setki rabatów na gry, w które po prostu musisz zagra.

Pamiętasz błyskawiczne okazje? Wracają na GOG.com! Oczekiwanie, a później ogromna satysfakcja - poczuj to, gdy zgarniesz niesamowitą ofertę, zanim przepadnie na zawsze. Błyskawiczne okazje zmieniają się co godzinę - począwszy od Deus Ex GOTY Edition (-85%), Vikings: Wolves of Midgard (-70%), This War of Mine Soundtrack Edition (-80%), Thief Gold (-85%) i Shadowrun Hong Kong - Extended Edition Deluxe (-80%). Wypatruj kolejnych błyskawicznych okazji na gry takie jak Tropico 5 (-80%), Shadow Warrior 2 Deluxe (-65%), Thimbleweed Park (-30%), Icewind Dale: EE (-80%) i wiele innych, które pojawią się w trakcie trwania wyprzedaży!

Do tego setki gier cyfrowych na PC dostępnych taniej przez cały czas trwania wyprzedaży. Wśród nich m.in. Hellblade: Senua’s Sacrifice (-30%), Stardew Valley (-33%), Cuphead (-15%), Sudden Strike 4 (-50%), Divinity: Original Sin 2 (-10%), Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji GOTY (-60%) i wiele innych tytułów, tańszych do -90%.

I wreszcie, dzięki GOG Connect otrzymasz darmowe gry bez DRM! Odwiedź GOG.com/connect, połącz się z kontem Steam i odbierz darmowe kopie takich tytułów jak Tropico 4, HuniePop, Unreal Tournament, Orwell, The Sexy Brutale, Mount & Blade i inne.

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku trwa do 20 lutego, godz. 23:59. Upatrzyliście sobie coś?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.