Mass Effect Legendary Edition oficjalnie zapowiedziane!

Plotki o remasterze trylogii Mass Effect pojawiają się w sieci już od dawna, choć ostatnio przybrały na sile. Kto sądził, że oficjalna zapowiedź tzw. Legendary Edition będzie miała miejsce przy okazji N7 Day, ten nie pomylił się.

Szczęśliwą nowinę przekazał główny menadżer BioWare'u i zarazem jeden z ojców sukcesu przygód komandora Sheparda, Casey Hudson. Jak nietrudno zgadnąć, Mass Effect Legendary Edition będzie zawierało w sobie wszystkie trzy podstawowe części trylogii wraz z kompletnym zestawem fabularnych DLC oraz mini-paczek zawierających dodatkową broń, pancerze i inne przedmioty. Wszystko zoptymalizowane i zremasterowane w jakości 4K Ultra HD.

Hudson podkreślił, że nowe wydanie kosmicznej sagi to kompletna modernizacja gry do dzisiejszych standardów - dotyczy to zarówno obsługi wysokich rozdzielczości, tekstur w najwyższej jakości oraz znakomitych fps-ów. Nie wiadomo natomiast, czy sama rozgrywka, która znacząco zmieniła się na przestrzeni całej trylogii, zostanie w jakikolwiek sposób zunifikowana.

 

Pierwszy teaser Mass Effect Legendary Edition obejrzycie poniżej.

Premierę nowego wydania trylogii Mass Effect zaplanowano na wiosnę 2021 r.

To kto zamierza raz jeszcze wcielić się w komenadora Sheparda i uratować galaktykę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.