Kaleb Menge

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Kaleb Menge jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Czas prześladowań i stosów zrodził w Novigradzie wielu krwawych katów, którzy budowali pozycję na tropieniu spisków, masowych aresztowaniach i pokazowych procesach, kończonych grupowymi egzekucjami.

Dla Mengego, chorobliwie ambitnego oficera straży świątynnej Wiecznego Ognia, momentem triumfu i początkiem chwały było zdemaskowanie swego przełożonego, Chappelle’a, jako zakamuflowanego dopplera.

Zobaczywszy Mengego po raz pierwszy na novigradzkim rynku, własnoręcznie podkładającego ogień pod stosy, Geralt nie miał wątpliwości, że określenie go mianem „fanatycznego skurwysyna” byłoby nad wyraz łagodnym eufemizmem.

Dlatego nie było mi bynajmniej do śmiechu, gdy na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zostałem pojmany przez tego właśnie człowieka.

Paranoiczny egzekutor nawet w murach swej ufortyfikowanej siedziby otaczał się zawsze tłumem zbrojnych. Moi przyjaciele jednak, wiedząc, że na szali waży się me życie, zaryzykowali śmiały plan, by stanąć z Mengem twarzą w twarz.

Jeśli w zadaniu Skarb hrabiego Reuvena porozmawiałeś z Mengem w sposób pokojowy i nie wypytywałeś go o skarb:

Rozmowa twarzą w twarz z Mengem potwierdziła tylko bestialstwo inkwizytora. Na szczęście żywot tego szaleńca zakończył sztylet Triss Merigold, która tym samym uwolniła świat od jednego z największych potworów, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia.

Jeśli w zadaniu Skarb hrabiego Reuvena zdecydowałeś się walczyć z łowcami czarownic lub zapytałeś Mengego o jego skarb:

Rozmowa twarzą w twarz z Mengem potwierdziła tylko bestialstwo inkwizytora. Na szczęście wiedźmiński miecz zakończył żywot tego szaleńca, a tym samym Geralt uwolnił świat od jednego z największych potworów, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.