SOMA za darmo! Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG.COM wchodzi w decydującą fazę

Zimowa Wyprzedaż na GOG.com powoli zbliża się do końca, choć jej organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Od dziś do swojej biblioteczki można dodać za darmo grę SOMA, a ponadto szereg interesujących tytułów doczekał się kolejnych przecen!

Informacja prasowa GOG.com:

 

Wyprzedaż Zimowa 2018 na GOG.COM trwa w najlepsze! Przed nami jeszcze tydzień święta tytułów bez DRM oraz gry za darmo, wyjątkowe okazje, GOG Connect i mnóstwo innych atrakcji. Na dobry początek roku!

SOMA za darmo. Przez 48 godzin, do 30 grudnia do godz. 12:00, możesz odebrać wolną od DRM kopię tego mrożącego krew w żyłach horroru, klikając na banner na stronie głównej GOG.COM. Wybierz się w tajemniczą podróż do podmorskiego centrum badawczego, zmierz się z potworami, sztuczną inteligencją i wszechobecnym poczuciem osaczenia.

Ponad 2000 okazji z rabatami do 90%. Na wyprzedaży znajdziesz promocje na niemalże wszystkie gry z katalogu GOG.COM, w tym również na tytuły Bethesda Softworks, SNK, Disney, tinybuild i nie tylko. Nie zabrakło rabatów na No Man’s Sky (-50%), Fallout: New Vegas Ultimate Edition (-50%), Graveyard Keeper (-30%), Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition (-50%), The King of Fighters ‘98 Ultimate Match Final Edition (-75%) i wiele innych.

Jeśli natomiast przegapiłeś codziennie okazje, nie przejmuj się. Dziś o 15:00 powrócą wszystkie - z nieco mniejszymi rabatami, ale nadal w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie przegap Thimbleweed Park (-40%), Hyper Light Drifter (-60%), Phantom Doctrine Deluxe Edition (-40%), Death’s Gambit (-40%), The Curse of Monkey Island (-25%), Wizard of Legend (-25%), Tacoma (-75%), STAR WARS: Knights of the Old Republic (-65%) i nie tylko.

Nadal też możesz odblokować darmowe gry za zakupy w trakcie wyprzedaży. Odbierz Fantasy General gratis przy pierwszym zakupie oraz EVERSPACE w momencie, gdy łączna suma, którą wydasz przekroczy 55 zł.

Mamy dla Ciebie również nowe gry w ramach GOG Connect. Połącz swoje konto Steam i dodaj wybrane gry do biblioteki GOG.COM. Wśród tytułów, które możesz uwolnić od DRM są: Divine Divinity, Descent, Europa Universalis Rome Gold, Two Worlds Epic Edition, ale nie tylko!

Zimowa wyprzedaż GOG.COM trwa do 3 stycznia, do godziny 23:59.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.