Emhyr var Emreis

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Emhyr var Emreis jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Mało które imię w historii kontynentu budziło taki lęk i respekt jak miano Emhyra var Emreisa, Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd – Białego Płomienia Tańczącego na Kurhanach Wrogów.

Imperator Cesarstwa Nilfgaardu, senior Metinny, Ebbing i Gemmery, suweren Nazairu i Vicovaro, zdobywca połowy cywilizowanego świata i aspirujący do władania jego całością, był jedną z tych postaci, które swymi czynami i decyzjami kształtowały losy całych państw i narodów.

Czego więc mógł chcieć od prostego wiedźmina?

Cesarz wyjaśnił swoje motywy jasno i bez zbędnych ceregieli. Jego córka i dawna uczennica Geralta, Cirilla, znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie – jej tropem podążał bowiem Dziki Gon. Geralt, wybitny tropiciel, którego na dodatek z cesarską córką łączyła więź przeznaczenia, miał największe szanse, by ją odnaleźć.

Jeśli w zadaniu Krajobraz po bitwie zabrałeś Ciri na spotkanie z jej ojcem:

Dzięki Geraltowi Emhyr mógł po latach porozmawiać z córką twarzą w twarz. Wiedźmin nie wiedział, jakie tematy cesarz poruszył w trakcie tego spotkania, zauważył jednak, że Ciri wyszła z niego wyraźnie wzburzona.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.