Talar

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Talar jest jednym z bohaterów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Geralt nie spodziewał się spotkać Bernarda Dukata, byłego szefa temerskiego wywiadu, w takich okolicznościach. Ich znajomość sięga dobrych kilku lat wstecz. Temerczyk prowadził wówczas działalność wywiadowczą z Wyzimy Klasztornej i ukrywał się pod przykrywką pasera o pseudonimie Talar. Odznaczał się chamskimi manierami i wyjątkowo plugawym językiem.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło, jednak jak się okazało, Bernard ciągle pracował w swym fachu i nadal klął jak przysłowiowy szewc, którego zresztą obecnie udawał.

Zagadką pozostawało, jaką rolę odgrywał w przygotowaniach do zamachu na Radowida. Znając jego doświadczenie i profesjonalizm, trudno było oczekiwać, by podzielił się tymi informacjami nawet ze starym znajomym.

Jeśli na koniec misji Racja stanu stanąłeś po stronie Roche'a i Temerczyków:

W fachu szpiega nie ma miejsca na pomyłki, sentymenty i utratę czujności. Talar swoje życie zawdzięcza interwencji Geralta, który tym razem nie zdecydował się na neutralność.

Jeśli na koniec misji Racja stanu stanąłeś po stronie Dijkstry:

W fachu szpiega nie ma miejsca na pomyłki, sentymenty i utratę czujności. Talar zginął w wyniku politycznych przetasowań, kiedy okazało się, że jego plany są sprzeczne z redańską racją stanu.

Powiązane zadania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.