Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły gryfa I

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Eksploracja

Velen

Gry cRPG - Solucja i poradnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Rynsztunek - Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły gryfa I - Velen

1 - obóz piratów.

2 - leże widłogona.

3 - Pogorzelisko.

Wstęp

Zadanie to otrzymasz automatycznie, gdy zapoznasz się z Pierwszą mapą Edwina Greloffa, którą możesz kupić u płatnerza we wsi Podgaje, lub gdy odnajdziesz jeden z poniższych schematów.

 

Opis

Ulepszony rynsztunek szkoły gryfa staje się dostępny dla postaci, które awansują na 18 poziom doświadczenia. Celem niniejszej misji jest zdobycie połowy dostępnych schematów; drugą połowę odnajdziesz, wykonując zadanie Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły gryfa II.

Aby ukończyć niniejszą misję, musisz odwiedzić trzy miejsca:

  • Obóz piratów (1) - na początek udaj się na niewielki półwysep położony przy zachodnim wybrzeżu Velen, gdzie ok. dziesięciu piratów (poz. 7) uwiło sobie przytulne gniazdko. Pokonaj korsarzy, a następnie przeszukaj niewielkie ruiny. Znajdziesz w nich kufer, a w nim Schemat: Ulepszony stalowy miecz wiedźmińskiego cechu gryfa.
  • Leże widłogona (2) - daleko na północ od Karczmy na Rozstajach odnajdziesz niewielkie ruiny, nad którymi będzie krążył widłogon (poz. 15). Zabij potwora, a następnie przeszukaj pozostałosci dawnego budynku. Pod jedną ze ścian znajdziesz skrzynię, a w niej Schemat: Ulepszone buty wiedźmińskiego cechu gryfa.
  • Pogorzelisko (3) - ostatni ze schematów niezbędnych do ukończenia niniejszej misji odnajdziesz wśród ruin, które znajdują się na szczycie wzgórza położonego na wschód od Kasztelu Wrońce. Tym razem nie będziesz musiał z nikim walczyć - chyba że napotkasz jedną z kręcacych się po okolicy sfor dzikich psów (poz. 1). Tak czy owak kufer, który będzie zawierał w sobie Schemat: Ulepszone spodnie wiedźmińskiego cechu gryfa, odkryjesz wśród sterty gruzu.

Po zebraniu wszystkich trzech schematów ulepszeń zadanie zostanie zaliczone.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.