Więzy krwi

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wstęp

Zadanie to możesz otrzymać od arystokratki, którą spotkasz w obozie Nilfgaardczyków.

Eksploracja

Obóz nilfgaardzkiej armii

Gry cRPG - Solucja i poradnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Velen / Ziemia Niczyja - Zadania poboczne - Więzy krwi - Obóz nilfgaardzkiej armii

1 - nazairska arystokratka.

2 - Kwatermistrz Eggebracht.

3 - szubienice.

 

Opis

Wśród nilfgaardzkich żołnierzy i kupców w obozie armii "Środek" spotkasz również... nazairską arystokratkę. Kobieta pożali ci się, że jej syn od jakiegoś czasu przestał przysyłać listy, co musi oznaczać, że stało się coś złego. Wojskowi nie są zbyt rozmowni, a matce bardzo zależy na odnalezienia syna - lub przynajmniej jego zwłok. W związku z powyższym arystokratka poprosi cię o pomoc i zaoferuje w zamian pękatą sakiewkę - jak mógłbyś jej odmówić?

Udaj się na spotkaniem z Kwatermistrzem Eggebrachtem (2). Żołnierz istotnie okaże się niezbyt rozmowny, aczkolwiek istnieją sposoby, aby rozwiązać mu język:

  • Użyj Znaku Aksji (40 PD). Niezbędne jest jednak posiadanie Sugestii na co najmniej drugim poziomie.
  • Przekup Kwatermistrza za 150 koron.
  • Jeśli wykonałeś Zlecenie: Zaginiony patrol i nie wypomniałeś Kwatermistrzowi zabitych jeńców, Nilfgaardczyk zgodzi się udzielić ci informacji za darmo.

Tak czy owak Eggebracht wyjawi, że syn arystokratki zdezerterował wraz z kilkoma innymi kompanami. Pościg dopadł ex-żołnierzy na bagnach, lecz niektórym udało się zbiec. Kwatermistrz nie wie, czy wśród nich znajdował się rudowłosy Nazairczyk - to będziesz musiał sprawdzić osobiście.

Udaj się zatem na bagna i z pomocą wiedźmińskich zmysłów odszukaj ślady pościgu. Bez większych problemów powinieneś odkryć trop, który zaprowadzi cię do rzędu prowizorycznych szubienic (3). Rozpraw się z czterema ghulami (poz. 9), po czym dokładnie przyjrzyj się powieszonym dezerterom. Jeden z nich będzie odpowiadał rysopisowi podanemu przez arystokratkę. Na ziemi obok zwłok znajdziesz również Niewysłany list, który nie pozostawi wątpliwości, że znalazłeś właściwą osobę.

Wróć do swojej zleceniodawczyni i opowiedz jej o śmierci syna. Nie ma znaczenia, czy powiesz prawdę, czy skłamiesz, że Hrodberth zginął na służbie. Wdzięczna kobieta i tak wręczy ci 50 novigradzkich koron nagrody.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.