Wściekłe Pięści: Skellige

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Eksploracja

Skellige

Gry cRPG - Solucja i poradnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Wyspy Skellige - Zadania poboczne - Wściekłe Pięści: Skellige - Skellige

1 - tablica ogłoszeń w porcie Kaer Trolde.

2 - Valgard (pod gospodą Nowy Port w porcie Kaer Trolde).

3 - Grim (we wsi Arinbjorn).

4 - Einar (we wsi Harviken).

5 - Olaf (arena pod wsią Urialla).

Wstęp

Zadanie to otrzymasz, gdy przeczytasz informację o walkach pięściarskich, którą znajdziesz na tablicy ogłoszeń w porcie pod Kaer Trolde na wyspie Ard Skellig.

 

Opis przejścia

Na Skellige okładanie się pięściami ma tradycję równie długą co picie miodu - nic zatem dziwnego, że nie brakuje tu amatorów pięściarskich pojedynków. Jeśli chcesz zostać czempionem Wysp, musisz pokonać czterech przeciwników - wystarczy udać się we wskazane miejsca i zgłosić Bukmacherowi chęć stoczenia walki. Na początek będziesz musiał stawić czoła następującym rywalom:

  • Valgard - spotkasz go przy gospodzie Nowy Port w porcie pod Kaer Trolde na Ard Skellig (2). Kiedy porozmawiasz z nim po raz pierwszy, Skelligijczyk poprosi cię o podłożenie się, bowiem chciałby zaimponować kobiecie o imieniu Eryka, która będzie oglądać waszą walkę. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się zgodził. Jeśli to zrobisz i przegrasz potyczkę, nie otrzymasz wprawdzie żadnej nagrody poza podziękowaniami pięściarza, ale będziesz mógł później powtórzyć walkę bez żadnych dodatkowych kosztów. W kolejnym pojedynku pozostanie ci jedynie opcja pokonania Valgarda. Gdy to uczynisz, zdobędziesz Schemat: Hawierz, 70 novigradzkich koron oraz 25 PD.
  • Grim - spotkasz go we wsi Arinbjorn, która leży przy północno-zachodnich narożniku wyspy Ard Skellig (3). Za pokonanie go otrzymasz 70 novigradzkich koron oraz 25 PD.
  • Einar - spotkasz go przy ringu we wsi Harviken na wyspie Faroe (4). Za pokonanie go otrzymasz Schemat: Zbroja nilfgaardzkiego gwardzisty, 70 novigradzkich koron oraz 25 PD.

Kiedy wszyscy trzej przeciwnicy będą musieli uznać twoją wyższość, pozostanie ci już tylko walka z obecnym mistrzem Skellige - Olafem. W celu zmierzenia się z nim udaj się na arenę, która znajduje się na wyspie An Skellig, nieopodal wsi Urialla (5). Bukmacher wyjaśni ci, że tym razem będziesz walczył na śmierć i życie, na co oczywiście musisz się zgodzić. Kiedy jednak staniesz już na ubitej ziemi, twoim przeciwnikiem okaże się być... niedźwiedź. To jednak niczego nie zmienia, bowiem musisz pokonać go w tradycyjny sposób - samymi pięściami. Wyzwanie nie należy może do najłatwiejszych, ale jest całkowicie wykonalne. Gdy pokonasz Olafa, otrzymasz levelowaną wersję stalowego miecza Gwestog, 90 novigradzkich koron oraz 50 PD.

Jeśli wcześniej wykonałeś już misje Wściekłe Pięści: Velen oraz Wściekłe Pięści: Novigrad, po zakończeniu walki podejdzie do ciebie tajemniczy człowiek, który zobaczył w tobie ogromny pięściarski talent, w związku z czym zaproponuje ci "przejście na zawodowstwo" i pojedynek z największym spośród mistrzów. Wyraź chęć współpracy, a otrzymasz zadanie Wściekłe Pięści: Mistrz nad Mistrzami.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.