Nowa wersja Gwinta dla pojedynczego gracza jeszcze w tym roku?

Gwint, który po raz pierwszy pojawił się w Wiedźminie 3, okazał się takim hitem, że doczekał się samodzielnej multiplayerowej Wiedźmińskiej Gry Karcianskiej oraz kampanii Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Najnowsze informacje od RED-ów wskazują, że kolejna odsłona karcianki dla pojedynczego gracza może zostać wydana jeszcze w tym roku!

Rewelacje o nowej odsłonie Gwinta opublikował portal IGN. Według jego informacji nad projektem czuwa obecny zespół Wiedźmińskiej Gry Karcianej, który w nowej grze - o roboczym tytule Project Golden Nekker - stara się uchwycić koncept karcianki w taki sposób, by zapewniła frajdę przede wszystkim miłośnikom rozgrywki solo.

Czy można zatem spodziewać się kontynuacji Wojny Krwi? Otóż... nie tym razem.

 

To nie są kolejne Wiedźmińskie opowieści, ale coś innego - powiedział w rozmowie z IGN-em Paweł Burza, szef społeczności Gwinta. Celujemy w stworzenie fascynującej rozgrywki dla pojedynczego graczy; dla tych, którzy wolą to od rywalizacji w multiplayerowym Gwincie.

Project Golden Nekker nadal nie został oficjalnie ogłoszony, choć pewne delikatne nawiązania do niego padły już podczas grudniowej edycji turnieju Gwent World Masters.

Chcemy ogłosić rzeczy, nad którymi pracujemy, kiedy przyjdzie na to właściwy czas - powiedział wówczas Władimir Torcow, kierownik projektu Gwinta. Jestem naprawdę podekscytowany tym projektem i mam nadzieję, że spodoba się on wam tak samo jak mnie.

Premiera Project Golden Nekker jest zaplanowana na 2022 r. Pierwsze wizualizacje potencjalnych kart, włączając w to Złotego Nekkera, znajdziecie we wspomnianym artykule na IGN-ie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.