Ciri i Yennefer zawitały do... Fortnite'a w specjalnej crosspromocji

CD Projekt RED oraz Epic Games podjęli się kolejnej współpracy crosspromocyjnej. Na jej mocy gracze Fortnite'a mogą teraz ruszyć na łowy z... wiedźminką Ciri oraz czarodziejką Yennefer z Vengerbergu.

Od wczoraj do 5 lipca 2023, godz. 2:00 czasu polskiego, waleczny duet czeka w sklepie z przedmiotami Fortnite'a w ramach serii Gaming Legends. Postaci maja własne wyspy stworzone przez Team Unite we współpracy z Epic Games. Ukończenie ich pozwoli zgarnąć specjalne nagrody:

 

Ucieczka Ciri

Ucieknijcie przed Białym Zimnem, przemierzając różne światy na wyspie Ucieczka Ciri! Swój pełny potencjał w tej podróży odkryjecie, biegając, skacząc, pokonując przeszkody i przełamując własne granice. Na końcu będzie na was czekać Emotka Charakterna Ciri. Zacznijcie wyprawę z zakładki „Odkryj” lub wpisując kod wyspy 2776-4034-8400. 

Pole bitwy Yennefer

Zdominujcie wrogów przy użyciu mieczy, łuków i zdolności magicznych, jednocześnie broniąc bazy swojej drużyny na wyspie Pole Bitwy Yennefer. Wkroczcie na pole bitwy i pokażcie wrogiej ekipie, co znaczy być czarodziejką! Za ukończenie wyspy otrzymacie Emotkę Wzburzona Yennefer. Dołączcie do walki przez zakładkę „Odkryj” lub używając kodu wyspy 2862-9616-5689.

Ukończenie obu wysp pozwoli graczom zdobyć specjalny Sztandar Opowieść o dwóch burzach.

Ponadto w oficjalnym sklepie Fortnite'a pojawił się szereg przedmiotów kosmetycznych powiązanych z bohaterkami sagi o Wiedźminie:

Sprytna, wytrwała i gotowa, by bronić innych: strój Ciri z akcesoriami

Jako zręczna wiedźminka, Ciri jest zawsze przygotowana do walki. W zestawie ze strojem znajdziecie plecak Zireael, z którego można dobyć kilof Miecz Zireael. Gdy Ciri dzierży Miecz Zireael, jej dłonie otacza zielona aura (na kilof reaguje tylko strój Ciri). Pikujcie też na skrzydłach bestii z lotnią Bazyliszek.

Potężna czarodziejka: strój Yennefer z Vengerbergu wraz z akcesoriami

Mistrzyni sztuk tajemnych Yennefer z Vengerbergu okazuje się bardzo mocną sojuszniczką. Wyposażcie dostępny razem ze strojem, przepełniony nadnaturalną energią plecak Ptasia Czaszka. Zajrzyjcie też w głąb świata czarodziejki z kilofem Megaskop Yennefer, a na koniec przyzwijcie magicznego kruka Yennefer z emotką Czarnoskrzydły.

Szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdziecie na oficjalnym blogu Fortnite'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.