Fanowski mod Pożegnanie Białego Wilka z nowym zwiastunem i datą premiery!

Pożegnanie Białego Wilka to bez wątpienia jedna z najbardziej ambitnych produkcji na wiedźmińskiej scenie modderskiej. Fanowskie dzieło właśnie doczekało się nowego zwiastuna i - w końcu! - ostatecznej daty premiery!

Przypomnijmy, że Pożegnanie Białego Wilka jest "niedużą", fabularną modyfikacją do Wiedźmina 2. Opowieść rozgrywa się po wydarzeniach z Wiedźmina 3 i jego dwóch dodatkach, przedstawiając ślub Geralta i Yennefer, inspirowany niekanonicznym opowiadaniem Andrzeja Sapkowskiego pt. Coś się kończy, coś się zaczyna. Wesele poprzedzi oczywiście wieczór kawalerski, a na tym nie mogłoby zabraknąć pokazu wiedźmińskich umiejętności z gatunku magii i miecza. Nowy zwiastun moda obejrzycie poniżej.

 

Twórcy Pożegnania Białego Wilka zastrzegają, że mod przedstawi kameralną historię rozgrywającą się na niewielkim obszarze wiedźmińskiego świata. Produkcja opiera się na dialogach, dlatego można spodziewać się, że nie zabraknie trudnych i dwuznacznych moralnie wyborów. Niestety podczas rozmów gracze nie uświadczą głosów, ponieważ nagrywanie dialogów znacząco opóźniłoby wydanie długo wyczekiwanej modyfikacji.

Premierę Pożegnania Białego Wilka zaplanowano na 26 października. Aby jednak ponownie spotkać Yen, Ciri, Zoltana i spółkę, niezbędnę jest posiadanie pełnej wersji Wiedźmina 2: Zabójców Królów. Na szcześćie w 2020 r. to nie powinno być przeszkodą dla żadnego miłośnika Wiedźmina.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.