Figurki z Wiedźmina i Cyberpunka 2077 od teraz dostępne w wirtualnym symulatorze modelarstwa Model Builder

CD Projekt RED miało już okazję wysłać Geralta i Ciri do kilku różnych uniwersów w związku z nawiązywaniem współpracy na zasadach tzw. crossoverów. Dziś przyszedł czas na podobny zabieg w przypadku... Model Buildera od polskiego studia Moonlit.

Jeśli spotykacie się z tym tytułem po raz pierwszy, to warto wiedzieć, że jest to wirtualny symulator modelarstwa, który pozwala graczom czerpać frajdę z wirtualnej pracy nad bogatą i zróżnicowaną kolekcją miniatur m.in. pojazdów, przedmiotów historycznych i ikon popkultury. Najnowszy dodatek do tej gry, który nosi tytuł Model Builder: The Witcher & Cyberpunk 2077 DLC, powiększa liczbę figurek dostępnych do pomalowania i udekorowania o pięć kolejnych egzemplarzy. Są to:

  • Johnny i Alt - Cyberpunk 2077
  • Geralt Ronin - Wiedźmin
  • Ciri i Kitsune - Wiedźmin
  • Popiersie Ciri - Wiedźmin
  • Yennefer Kunoichi - Wiedźmin

Model Builder: The Witcher & Cyberpunk 2077 DLC można nabyć na Steamie w cenie 17,99 zł. Do uruchomienia dodatku niezbędna jest pełna wersja tej modelarskiej produkcji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.