BioWare pracuje nad kolejnymi odsłonami serii Dragon Age i Mass Effect?

Dragon Age: Inkwizycja i Mass Effect: Andromeda nie spełniły oczekiwań fanów i co do tego chyba nikt nie ma dziś wątpliwości. Pogłoski o "zabiciu" tych serii przez EA były jednak zdecydowanie przesadzone. Możliwe, że BioWare już teraz pracuje nad kolejnymi częściami swoich sztandarowych tytułów!

Takie frapujące informacje pojawiły się w ostatnim dzienniku deweloperskim kanadyjskiego studia. Autor artykułu i zarazem generalny menadżer BioWare'u nie ukrywa, że znany producent gier koncentruje się obecnie nad ukończeniem Anthem, jednak puszcza również oczko do fanów wspomnianych wyżej serii...

 

(...) Tak -słyszymy głośno i wyraźnie, jak wielkie zainteresowanie budzi stworzenie przez BioWare więcej gier z serii Dragon Age i Mass Effect. Mogę zapewnić, że mamy pewne ukryte zespoły pracujące w sekrecie nad czymś, co moim zdaniem bardzo się wam spodoba. Po prostu jeszcze przez chwilę nie będziemy gotowi, żeby o tym mówić... - napisał Hudson.

Wypowiedź jednego z najwyżej postawionych menadżerów BioWare'u jest zatem balsamem dla duszy fanów Dragon Age'a i Mass Effecta, którzy mogli obawiać się, że Kanadyjczycy nie wrócą już do budowanych przez lata światów. Kiedy to nastąpi? Raczej nieprędko...


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.