Święto polskich gier na GOG.com z okazji 11 Listopada!

Święto Niepodległości już jutro, o czym doskonale pamięta ekipa GOG.com! Z okazji 11 listopada przez cały zbliżający się weekend polskie gry będzie można nabyć na tej cyfrowej platformie o wiele taniej!

Informacja prasowa GOG.com:

 

9 listopada 2017 - W ramach promocji dostępnych jest ponad 50 polskich gier aż do 85% taniej. Wśród nich znajdują się wciąż świeże produkcje, takie jak efektowny Shadow Warrior 2 (-50%), wymagający Ruiner (-15%), przerażające Darkwood (-20%), czy komediowo-kryminalny Beat Cop (-60%). Nie brakuje też uwielbianych przez graczy klasyków pokroju Two Worlds: Epic Edition (-85%), taktycznego Gorky 17 (-75%), czy strategicznej serii Earth (-75% na wszystkie części).

Specjalnie na życzenie fanów, GOG.com czasowo obniżył również ceny gier o przygodach wiedźmina Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku ponownie dostępny jest z aż 60% rabatem! Dwie wcześniejsze odsłony Wiedźmina dostępne są aż 85% taniej.

Na liście tytułów w promocji uwagę zwraca także wielokrotnie nagradzane, poruszające This War of Mine od studia 11 Bit dostępne aż 80% taniej. Równie wysoki rabat otrzymał zachwycający fotorealistyczną grafiką kryminał The Vanishing of Ethan Carter.

Strona promocji: https://www.gog.com/promo/20171109_special_sale_made_in_poland_sale

Promocji towarzyszy premiera gry strategiczno-survivalowej 60 Seconds! autorstwa polskiego studia Robot Gentleman, która debiutuje z 50% rabatem. W grze zbierasz zapasy, chronisz się z rodziną w bunkrze i robisz wszystko aby przetrwać atomową zagładę.

Kolejne polskie gry, które debiutują na GOG.com przy tej okazji, to mroczne strzelanki Necrovision i Necrovision: Lost Company dostępne 66% taniej pojedynczo lub 80% taniej, jeśli kupione razem. Przenoszą one graczy do alternatywnej wersji I wojny światowej, w której wprost z piekielnych czeluści na powierzchnię wypełzły najgorsze potwory i demony.

Wyprzedaż polskich gier na GOG.com trwa od czwartku, 9 listopada, od godz. 12:00 do niedzieli, 12 listopada, do godz. 23:59.

A jeszcze dzisiaj o godz. 19:00 na GOG.com zadebiutuje Syberia 3 z premierowym rabatem 50%. Z tej okazji Syberia i Syberia 2 dostępne będą do odblokowania w ramach GOG Connect, dodatkowo pierwsza Syberia będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników platformy przez 48 godzin!

I jak? Udało się wam upolować którąś z polskich gier?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.