GOG.com uruchamia polską wersję!

Polscy gracze od dawna pragnęli, by GOG.com - powiązana z CD Projektem jedna z największych platform dystrybucji cyfrowych gier - otworzyła się na rodzimych graczy. Po kilku latach prośby zostały wysłuchane, a wraz ze startem polskiej wersji serwisu udostępniono darmowe gry oraz liczne przeceny!

Informacja prasowa GOG.com:

 

Należąca do grupy CD PROJEKT platforma cyfrowej dystrybucji gier, od teraz w całości po polsku, z popularnymi polskimi metodami płatności, obsługą klienta w języku polskim i z jeszcze większą liczbą polskich gier i lokalizacji.

GOG.com to platforma cyfrowej dystrybucji gier PC, składająca się z serwisu internetowego oraz klienta GOG Galaxy, opcjonalnej aplikacji stworzonej by w prosty i szybki sposób kupować, grać i aktualizować nowe i klasyczne gry, a także do zapisywania gier w chmurze, rozgrywek sieciowych także między platformami i wielu innych. Od dzisiaj platforma jest dostępna w polskiej wersji, co oznacza nie tylko zlokalizowanie serwisu i klienta GOG Galaxy, ale także pełne wsparcie w postaci polskiej obsługi klienta, popularnych wśród polskich użytkowników metod płatności, czy wprowadzenie regionalnych cen.

Przy okazji oficjalnego wejścia na polski rynek, nie zapomniano o tym co graczy interesuje najbardziej, a mianowicie o samych grach, także tych darmowych. GOG.com przygotował specjalny prezent - do 26 października, do godziny 13:59, czyli przez najbliższe 48 godzin, gry Stronghold HD oraz A.D. 2044 zawierająca także gry Sołtys i Skaut Kwatermaster, są dostępne zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę GOG.com i jednym kliknięciem dodać gry do swojego konta, by cieszyć się w pełni pozbawionymi wszelkich zabezpieczeń oraz dostosowanych do pracy na nowych systemach operacyjnych grami.

Polska wersja platformy, oznacza że ekipa pracująca nad GOG.com będzie poświęcała jeszcze więcej uwagi pozyskiwaniu polskich gier, jak i polskich lokalizacji, w tym także tych kultowych ze starych wydawnictw CD Projektu czy innych dystrybutorów. Już dziś platforma może pochwalić się ponad 400 lokalizacjami, w tym ukochanymi przez graczy, jak te z serii Baldur’s Gate, Icewind Dale, serii Gothic, S.T.A.L.K.E.R.a czy Syberii - z czego część jest dostępna na wyłączność na GOG.com.

W związku ze startem polskiej wersji platformy, oferta gier tworzonych przez polskich twórców także wzbogaciła się o dodatkowe tytuły. Do już obecnego grona, składającego się z całej serii Wiedźmin, Dying Light, Shadow Warrior 2, czy serii Earth, dołączyły m.in. Crime Cities, Schizm, Reah, A.D. 2044 + Sołtys + Skaut Kwatermaster. W planach jest regularne dodawanie kolejnych tytułów, które polscy gracze pamiętają z dawnych lat, jak i duże premiery typu Frostpunk czy Seven: Days Long Gone.

Kontynuując popularną na polskim rynku tradycję atrakcyjnych cenowo reedycji gier, GOG.com wprowadził nowe, niższe ceny na wybrane tytuły z oferty, cieszące się dużą sympatią wśród polskich graczy. Gry takie jak MDK, BloodRayne, Tropico Remastered, Broken Sword Director’s Cut, Commandos Ammo Pack czy Pizza Tycoon, są teraz dostępne w cenie 9,99 zł. Z czasem grupa tych tytułów będzie się powiększała.

Darmowe gry dla wszystkich, nowe pozycje od polskich twórców, tytuły z kultowymi lokalizacjami i więcej - tak GOG.com wita się z polskimi graczami. A to dopiero początek!

Obecnie na GOG.com trwają promocje m.in. na gry polskie, gry z kultowymi polskimi lokalizacjami oraz gry z serii Wiedźmin. Sprawdźcie sami - być może uda się wam coś upolować po niskich cenach!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.