Bestiariusz

Vademecum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W Dzikim Gonie naprzeciw Geralta może stan±ć mnóstwo bardo różnych bestii. Każda z nich posiada mocne i słabe strony, lecz bez odpowiedniego przygotowania nawet słynny Biały Wilk może sobie nie poradzić. Na szczę¶cie w przekroju całej gry można natknąć się na wiele ksiąg zawierających informacje o monstrach, dzięki którym żadne z nich nie będzie miało przed Geraltem tajemnic. A jeśli nawet, to po prostu zajrzyj do naszego Bestiariusza!

Pod poniższymi linkami znajdziesz dokładne charakterystyki poszczególnych potworów - od ich opisów z oficjalnego bestariusza przez występowanie, mocne i słabe strony aż po strategię walki.

W chwili obecnej nasz Bestiariusz zawiera informacje jedynie na temat potworów z podstawowej części Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. W przyszłości dział ten zostanie zaktualizowany.

Kategorie bestii: DrakonidyHybrydyInsektoidyIstoty magiczneIstoty przeklęteOgrowateReliktyTrupojadyUpioryWampiryZwierzęta

Drakonidy

Hybrydy

Insektoidy

Istoty magiczne

Istoty przeklęte

Ogrowate

Relikty

Trupojady

Upiory

Wampiry

Zwierzęta


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:
Ostatnia aktualizacja:


Solucja i poradnik do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AlchemiaBestiariuszBohaterowieDLCEksploracjaEkwipunekImport stanu gryMiejsca MocyOsiągnięciaPorady dla początkującychPrzestępstwaRomanseRzemiosłoWiedźmiński rynsztunekZnaki