Startuje Wyprzedaż Zimowa na GOG.com - Grim Fandango za darmo przez 48h

GOG.com ruszyło dzisiaj z Zimową Wyprzedażą swojego katalogu gier. Ogromnych przecen doczekała się większość tytułów RPG-owych, a w dodatku do 14 grudnia każdy może zdobyć Grim Fandango Remastered zupełnie za darmo!

Informacja prasowa GOG.com:

 

12 grudnia 2017 - Wesołych świąt! Zaczynamy specjalną, 14-dniową Wyprzedaż Zimową na GOG.com, w której na początek mamy ponad 500 gier taniej do -90%, codziennie nowe promocje i świąteczne gwiazdki, pełne niespodzianek!

Święta to czas prezentów, dlatego dajemy graczom Grim Fandango Remastered za darmo! To nie tylko klasyk, ale także jedna z najlepszych gier przygodowych, w jakie zagrasz w tym roku, dzięki usprawnieniom technicznym i ulepszeniom rozgrywki, wprowadzonym w remasterze. Prezent dostępny do 14 grudnia, godz 15:00.

Święta to także czas wręczania prezentów, dlatego wręczamy bezpłatne gry za zrobienie zakupów! Każda złotówka wydana w trakcie Wyprzedaży Zimowej, sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu min. 50 zł oraz kosmiczne Master of Orion (2016) po wydaniu min. 130 zł. Liczy się każdy zakup - od zimowych ofert aż po karty do GWINTa, kupione przez GOG Galaxy!

A może wolisz dostać gwiazdkę z nieba? Każda gwiazdka kupiona za 9,99 zł zawiera grę niespodziankę, której jeszcze nie posiadasz - to świetny sposób na poszerzenie horyzontów i spróbowanie czegoś nowego. Co więcej, każda z tych gier jest warta więcej niż cena gwiazdki, dzięki czemu to naprawdę dobry interes!

Świąteczne cuda dzieją się również w GOG Connect! W te święta rozszerz swoją bibliotekę tytułów bez DRM - czeka kolekcja świetnych gier od naszych zaprzyjaźnionych wydawców! Jeśli jeszcze nie znasz GOG Connect, to prosty system - połącz biblioteki GOG.com i Steam, aby otrzymać edycje posiadanych przez siebie gier, uczestniczących w programie, bez DRM.

I na koniec - składamy życzenia i gwarantujemy rabaty!

Mamy dla was naprawdę cudowne oferty na najlepsze premiery roku 2017 i ponadczasowe klasyki, takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-60%), Cuphead (-15%) Heroes of Might and Magic III (do -85%), Everspace (-50%), Darkest Dungeon (-60%), Virginia (-90%), Torment: Tides of Numenera (-50%), Tyranny (-60%) i wiele innych gier, bundli oraz kolekcji!

Codziennie szukajcie nowych ofert w Wyprzedaży Zimowej.

Tegoroczna Wyprzedaż Zimowa na GOG.com potrwa do 26 grudnia, godz. 23:59.

Poza wspomniany tytułami każdego fana cRPG-ów mogą zainteresować również:

I jak, planujecie zakupy?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.